Reklam Görüntülerine Tıklayarak Kitap Siparişi Verebilirsiniz

Resimlere Tıklayarak Kitap Satın Alabilirsiniz

Uyarı! Yapmış olduğunuz yorumlar incelendikten sonra onaylanacaktır onaylandıktan sonra gözükecektirNizamettin Yakışık


DARBELERDEN NE ÇIKARILMALI VE ASLA GEÇ KALINMAMALI

Nizamettin Yakışık'ın yazısı;


“Elimizi çabuk tutmalıyız.“

Çünkü dünya emperyalistleri hızlı bir şekilde bizi yok edip ortadan kaldırmak için yeni planlar ve yeni entrikalar düzenlemektedir. Bunun için  birbirimizi dinleyerek/anlayarak konuşmalıyız ve dertlerimizi halletmek için bütün gücümüzle çalışmalıyız.  Eğer dertlerimizi halledemezsek, bizi kurban seçen emperyalistler çözmemek için yine daha önce yaptıkları gibi var gücüyle çalışacaktır. 

         Tarih yaşanılan ve yaşatılanların canlı şahididir. Yakın zamanda Afganistan, Irak, Libya, Suriye ve Mısır bunun bariz  örnekleridir. 

   Bundan dolayı İslam ümmeti ve ülkemizdeki bütün halklar tefekkür etmelidir. Ayrıca Ku'ran ve Sünnet  hakemliğini kabul edip ortak payda ve faydalarını istişare etmeleri de elzemdir.

   Böyle yapmadıkları takdirde dünya jandarmalığını yapan -kapitalistler ve emperyalistler- onları istedikleri gibi zayıflatıp, sonra işlerine gelirse bir araya getireceklerdir.

     Unutulmamalıdır ki; onların desiseleri o kadar büyüktür ki;  100 yıl sonraki  menfaatlerini düşünmektedirler. Yine zarara uğrayanlar maalesef bizler yani  müslümanlar ve  mazlumlar olacaktır. 

       Son zamanlarda Emperyalistler ve onların iç temsilcileri dışarda Elkaide, İşid,Haşdi Şabi, 11 Eylül, Yemen, Sudan, Kaşıkçı, Koruna hastalığı vb olayları, içerde her bir on yılda darbeler, 28 Şubat, Ergenekon, Balyoz, Gezi olayları, 6- 7 ekim olaylari, 17 Aralık, 15 Temmuz  ve sonraki olayları çıkarmadılar mı?     

       Evet bu olayların hepsi bize şunu emrediyor ;"  Ey Müslümanlar ve Mazlumlar! Akıllanın ve hemen bir araya gelip Kur'an ve Sünnet hakemliğine razı olun. Gerekli projeleri hemen hayata geçirebilmek için var gücünüzle çalışın ve uygulamak için gerekenleri de behemehal yapın."

Selam ve dua ile..YAZARLAR