Resimlere Tıklayarak Kitap Satın Alabilirsiniz

Reklam Görüntülerine Tıklayarak Kitap Siparişi Verebilirsiniz

YAZARLAR

Uyarı! Yapmış olduğunuz yorumlar incelendikten sonra onaylanacaktır onaylandıktan sonra gözükecektir


TÜRKİYE YAZARLAR BİRLİĞİ KAYSERİ ŞUBESI YENİDEN KURULUYOR

Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Derneği’ne üyeliği bulunan Türkiye Yazarlar Birliği Kayseri Şubesi, yeniden faaliyetlerine başlıyor.

Türkiye Yazarlar Birliği Kayseri şubesi yeniden kuruluyor.

 Kayseri gazeteciler Cemiyeti'nin değerli yöneticileri,

kıymetli basın mensupları

18 Mart 2021 tarihinde Türkiye Yazarlar Birliği Genel Merkezi tarafından Fesih karar verilen Kayseri şubesi yeniden kuruluyor.  Bu kapsamda Kayseri'de ikamet eden şair ve yazarlarımıza; 18 Aralık 2021 tarih ve 2021 /105 sayılı yazısı ile Kayseri şubesini kurma yetkisi verilmiştir. Şube üyeleri şu isimlerden oluşmaktadır.

 Mehmet Hüsrevoğlu, Ahmet Taş, Profesör Dr Şahin Güven, Dr Ali Akgün, Rıfat Yörük, Mehmet Ayman, Kadir Karaman, Rafet Ural, Yusuf Kartal .

Şube kurucu üyeleri 21 Kasım 2021 tarihinde Kayseri Öğretmen evinde ilk toplantısını yaparak resmen göreve başlamıştır. Bu toplantıda şehrimiz kültür ve sanat hayatına katkıda bulunmak için uygun bir yer arayışına başlanması, 3 Aralık'ta başlayacak olan Kayseri kitap fuarında temsil edilmesi, yazarlarımızın bir araya getirilmesi ve kültürel etkinliklere ivedilikle başlanması kararlaştırılmıştır.

Bu vesile ile bizi mekanlarında  misafir eden Kayseri gazeteciler Cemiyeti'nin değerli başkanı ve yönetim kurulu üyelerine, basın toplantımıza teşrif eden siz değerli medya mensuplarımıza teşekkür ederiz

Kurucu Başkan

 Mehmet hüsrevoğlu
HABERLER