Resimlere Tıklayarak Kitap Satın Alabilirsiniz

Reklam Görüntülerine Tıklayarak Kitap Siparişi Verebilirsiniz

YAZARLAR

Uyarı! Yapmış olduğunuz yorumlar incelendikten sonra onaylanacaktır onaylandıktan sonra gözükecektir


Trump: Twitter paylaşımlarım yüzünden sıklıkla pişmanlık duyuyorum

Barstool Sports'un kurucusu Dave Portnoy'la Beyaz Saray'da bir araya ABD Başkanı Donald Trump, Twitter paylaşımlarından dolayı 'sıkça pişmanlık duyduğunu' dile getirdi

ABD’de Barstool Sports’un kurucusu Dave Portnoy, Başkan Donald Trump ile röportaj yaptı. Trump, “Twitter’daki paylaşımlarınızdan pişmanlık duyduğunuz oluyor mu” sorusunu “Çok sık” diyerek yanıtladı.

Beyaz Saray’da Trump’la bir araya gelen Portnoy, “Sizi Twitter’dan takip ediyorum ve bunu yaptığınızı biliyorum, hiç attığınız tweetlerden dolayı bir sabah uyanıp ‘Keşke bunu paylaşmasaydım’ dediğiniz oluyor mu” diye sordu. Trump ise, “Genellikle, çok sık” cevabını verdi.

Daha önce birçok kez hem yaptığı paylaşımlar, hem de paylaşımlarını sık sık silmesi nedeniyle eleştirilen Trump, şöyle devam etti: “Eskiden mektup yazardın ve göndermeden önce masana kaldırırdın. Ertesi gün baktığında ‘İyi ki bunu göndermemişim’ derdin. Değil mi? Ancak Twitter’da durum böyle değil. Hemen paylaşıyoruz, iyi hissediyoruz ve ardından ‘Gerçekten böyle mi söylediniz?’ diye telefonlar gelmeye başlıyor. ‘Bunda yanlış olan ne?’ diyorum ve yanlış olan birçok şey bulunuyor.”

‘FAUCI’YLE HER ZAMAN HEMFİKİR DEĞİLİZ’

Geçen günlerde ABD’de korona virüsü salgınıyla mücadelenin en yetkili ismi olan Dr. Anthony Fauci’den ‘rahatsız olduğu’ belirtilen Trump, Fauci’nin ‘iyi bir insan’ olduğunu dile getirdi. Fauci’yle ‘her zaman hemfikir olmadıklarını’ söyleyen Trump, “Yapmak istemediğim şeyleri yapıyor, ama nihayetinde kararı ben veriyorum” ifadelerini kullandı.


Haber Kaynak : Gazete Duvar


HABERLER