YAZARLAR

Uyarı! Yapmış olduğunuz yorumlar incelendikten sonra onaylanacaktır onaylandıktan sonra gözükecektir


Şeyho DUMAN'ın Oğlu, Mehmet Akif DUMAN Vefat Etti..

O’ndan Geldik , Tekrar O’na Döneceğiz

 

Ankara’da camiamızın sevilen simalarından Şeyho DUMAN Hocamızın Oğlu, değerli kardeşimiz  Mehmet Akif DUMAN, bugün geçirmiş olduğu kalp krizi nedeniyle vefat etti.

Mehmet Akif DUMAN Kardeşimize Allah’tan Rahmet, başta Şeyho DUMAN hocamız olmak üzere, tüm ailesine ve yakınlarına  Sabrı Cemil niyaz ederiz.

Mehmet Akif DUMAN’ın Cenaze Namazı  Corona  Virüs Salgını nedeniyle geniş katılımlı olmayacak, taziye çadırı kurulmayacak  ve Cenazeye katılmak isteyenlerin evlerinden çıkmaksızın duâ etmeleri yeterli olacaktır.

Tâziyelerin, Mehmet Akif DUMAN’ın  Ailesine  telefon veya SMS ile bildirilebilecek...

Dileyenler ise taziye için 05414931868 no'lu telefona WhatsApp mesajı olarak bildirirebilecek..

Allah’u zülcelal hazretleri, Cennetine kabul etsin inşallah..

Hertaraf Haber

İnnâ lillah ve innâ ileyhi raciun

"Değerli hocam Şeyho Hoca'nın oğlu M.Akif'in ölüm haberi hepimizi elim bir acıya boğmuştur. Akif kardeşimizle çok yakı olmazsa da uzun bir zamandır tanıyorum. Bundan takribin 8-10 yıl gibi önce Ankara/Keçiören'de bir hafta gibi bir zamandı aynı mekanda kaldık. Düzenli, kendine has bir program takip eden bir kardeşimizdi. Hatırladığım kadarıyla yenge hanımla bir sıkıntı yaşıyordu o huzursuzluğundan dolayı bir süresine de olsa eşinden ayrı yaşıyordu. Sonraları aldığım bilgiye göre o sorunlarını sulhla sonuçlandırdığıdır. Akif kardeşim İslami eğtimi önemseyen onun için büyük çaba içinde olduğu herkes tarafından bilinen birgerçek. Kardeşimize rahmet dilerken, kederli ailesine ve hassaten de Şeyho Hocamıza sabrı cemil diliyorum. İslam ümmetinin başı sağ olsun. Selam ve dua ile.. Haber Duruş" 

Haber Kaynak : Haber Duruş Haber Merkezi


Anahtar Kelimeler: Şeyho DUMAN' Mehmet DUMAN Vefat ..