ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ ÜNİVERSİTENE SAHİP ÇIK KAMPANYASI BAŞLATTILAR

yasin emekçi

@sadecekuldur

·

20 Eki

Avukat müsveddesi

1

Muharrem BALCI, Av.

@avmbalci

·

20 Eki

Sövgü kelimeleri fazla gelir sana

Taha Demir

@tahayasindemir

·

19 Eki

@sehirhepimizin

@yekta_sarac

ve

@ziyaselcuk

adlı kullanıcılara yanıt olarak

Üniversiteler bilimin, iktidarların ve ideolojilerin kutsandığı yerler olmaktan çıkarılmalı. Genç nesiller hidayete, kendileri için hayırlı ve güzel olana, insanlığa hizmete sevk edilen kurumlar haline getirilmeli. Her işte akıl yürütme ve eleştirel düşünce esas alınmalı..

2

19

Erhan Erkut

@ErhanErkut

·

19 Eki

@sehirhepimizin

@yekta_sarac

ve

@ziyaselcuk

adlı kullanıcılara yanıt olarak

Bir universiteye bu reva mi? Kisiler gelir gecer, kurumlar kalir. Bu iktidarin doneminde kurulmus en iyi universitelerden birisi daha yipratiliyor. Egitime hiç mi saygi yok bu ulkede? Kime ne kisisel iliskilerden ...diyebilsek keske.

2

22

118

Cengizhan Ozturk

@cengizhanozturk

·

19 Eki

Üniversitelerin (özellikle vakıf) bu konudaki sessizliği ilginç; “geçmişte hormonlu büyüdüler şimdi boyunun ölçüsünü alsın” mı deniyor içten? Dayanışma zamanı. Bir kamu bankasının kendisinin en sıkıntılı döneminde bir eğitim kurumuna böyle davranması ise bir tuhaf akıl tutulması

2

2

16

Ayse Samime Çakır

@samime_r

·

19 Eki

Hormonla büyüme?Günümüzde köklü birer geçmişi olamayan ama ciddi bir şekilde desteklenen(ki her üniversite desteklenmelidir, sadece bunun eşit olmaması beliri sorunlara yol açmaktadır) üniversite varken bizim üniversitemizin arkasında BİSAV gibi 33 yıllık köklü bir kurum vardır.

1

5

Cengizhan Ozturk

@cengizhanozturk

·

20 Eki

Meram az karakterle ancak bu kadar anlatılır, bir daha okudum yazdığımı, sorun göremedim. Bir algıdan ve bir eğitim kurumuna yapılanlara sessiz kalmaktan sözediyordum. Üniversiteleşme süreci zaten bu işe girişen her vakıf için zor, yerleşmiş algıları kırmak ise hiç kolay değil.

G.Gülhan 

 

Haber Kaynak : Haber Duruş Haber Merkezi


HABERLER