Resimlere Tıklayarak Kitap Satın Alabilirsiniz

Reklam Görüntülerine Tıklayarak Kitap Siparişi Verebilirsiniz

YAZARLAR

Uyarı! Yapmış olduğunuz yorumlar incelendikten sonra onaylanacaktır onaylandıktan sonra gözükecektir


Okan Bayülgen: “Bu herifler Ay’a hiç gitmediler, hepsi Sovyetler’i bitirmek içindi”

Komedyen Okan Bayülgen, insanlığın hiçbir zaman Ay'a gitmediğini iddia etti: "Bütün belgeselleri izledim. O kadar eminim ki bu heriflerin Ay'a gitmediğine. Mümkün değil. Şu anda da inemezler. Sovyetleri bitirmek için yaptılar."

Okan Bayülgen, Haber Global’de sunduğu “Muhabbetin Kralı” programında insanlığın aya hiçbir zaman gitmediğini iddia etti.

Bayülgen şu ifadeleri kullandı:

“Uzaya gitmeye gerek yok. Zaten gitmeyeceğiz. Gitmedik de… 69 da yalan. O kadar eminim ki. Her şeyi seyrettim bütün belgeselleri… Bu heriflerin Ay’a inmelerine imkan yok. Çünkü dünyaya inemiyorlar. Düşün ki, dünyaya inemiyor adamlar büyük bir tehlike. Atmosfer farkı var falan filan ama… Dünyaya herifler ancak suya düşebiliyorlar. Üzerlerinde helikopterler falan uçuyor, kurtarma gemileri geliyor. Nasıl oluyorsa o teknolojiyle Ay’a pıt diye iniyor. Mümkün değil. Şu anda da inemezler. Sovyetleri bitirmek için yaptılar. Daha iyi bir numara yok! Bunu Amerikalı siyasetçiler söylüyor. ‘Biz uzay yarışını Sovyetler bunu yer de bizimle beraber yarışıp, zar zor ayakta tuttukları ekonomilerini batırırlar diye girdik’ diyorlar. Sonuç artık uzayda aranacak bir şey yok.”


HABERLER