Reklam Görüntülerine Tıklayarak Kitap Siparişi Verebilirsiniz

Nevşin Mengü'den Kılıçdaroğlu'na: Daha kendi partisini ikna edemeyen Türkiye'yi nasıl ikna edecek kardeşim?

Gazeteci Nevşin Mengü, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yol arkadaşlarına yaptığı ikinci çıkışı yorumladı.

Gazeteci Nevşin Mengü, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yol arkadaşlarına yaptığı ikinci çıkışı yorumlarken söylediği "Kendi partisini ikna edemeyen, bütün kamuoyunu nasıl ikna edecek kardeşim o zaman?" sözleri dikkat çekti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun partililere yönelik yaptığı çağrı siyasetin gündemine oturdu.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "Artık karar verin. Bu halk düşmanlarını beraber yenecek miyiz, yenmeyecek miyiz? Benimleyseniz, benimle olduğunuzu da artık hissetmek istiyorum. Sırtımı size yaslayacağımı bilmek istiyorum" şeklindeki partisine yönelik çağrısı, FOX TV'de ekrana gelen Orta Sayfa programında da değerlendirildi.

Programın yorumcularından Nevşin Mengü, Kılıçdaroğlu'nun bu çağrısını yorumladı. Mengü, yorumunda  "Ben de şu soruyu sorayım. Kendi partisini ikna edemeyen, bütün kamuoyunu nasıl ikna edecek kardeşim o zaman? Herkes tweet atıyor Kılıçdaroğlu diye.. Daha siz kendi partinizi ikna edemediyseniz bütün Türkiye'yi nasıl ikna edeceksiniz ya..." ifadelerini kullandı.Uyarı! Yapmış olduğunuz yorumlar incelendikten sonra onaylanacaktır onaylandıktan sonra gözükecektir


YAZARLAR

Resimlere Tıklayarak Kitap Satın Alabilirsiniz

HABERLER