Resimlere Tıklayarak Kitap Satın Alabilirsiniz

Reklam Görüntülerine Tıklayarak Kitap Siparişi Verebilirsiniz

YAZARLAR

Uyarı! Yapmış olduğunuz yorumlar incelendikten sonra onaylanacaktır onaylandıktan sonra gözükecektir


MAK: Ak Parti'lilerin çocukları Ak Parti'ye oy vermiyor

MAK Araştırma Şirketi'nin sahibi Mehmet Ali Kulat, özellikle 18-30 yaş arası seçmenin AK Parti iktidarından rahatsız olduğunu söyleyerek Ak Parti’li yöneticilerin çocuklarının babasının partisine oy atmayacağını söylediğini ifade

MAK Araştırma Şirketi'nin sahibi Mehmet Ali Kulat, özellikle 18-30 yaş arası seçmenin AK Parti iktidarından rahatsız olduğunu söyleyerek Ak Parti’li yöneticilerin çocuklarının babasının partisine oy atmayacağını söylediğini ifade etti.

MAK Danışmanlık Araştırma Şirketi Başkanı Mehmet Ali Kulat, “Önümüzdeki seçimde AK Partililerin çocukları bile AK Partiye oy vermeyecek. Daha önce AK Parti'ye oy vermeyen ancak bu seçimde oyunu AK Parti'ye vermeyi düşünen bir Allah'ın kuluna rastlamadım” dedi.

 

ASABI BOZUK SEÇMEN!

Kulat, Sözcü'den Deniz Ayhan'a yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“AK Parti yöneticilerinden bazılarının çocukları da artık babalarının partisine oy vermeyeceğini söylüyor. Ben gençlerle özel çalışıyorum. Farklı kademelerde pek çok AK Partili il, ilçe, genel merkez yöneticisi eski ve yeni milletvekilleri de bizzat çocukları için bu serzenişte bulunuyor. 18 -30 yaş grubu seçmen iktidardan rahatsız. Muhalefete de genel bir ilgi var. Bu seçmen çoğunlukla asabı bozuk seçmen.”


HABERLER