Resimlere Tıklayarak Kitap Satın Alabilirsiniz

Reklam Görüntülerine Tıklayarak Kitap Siparişi Verebilirsiniz

YAZARLAR

Uyarı! Yapmış olduğunuz yorumlar incelendikten sonra onaylanacaktır onaylandıktan sonra gözükecektir


İnsanlığın Sonu mu? 'İncil Kehaneti' ni işaret eden yarasalar İsrail'de topluca ölü bulundu

İsrail'de binlerce yarasa ölü bulundu

​​​​​İsrail'de yarasaların toplu ölümü İsraillileri korkuttu.

Bazı çalışmalar daha önce yeni koronavirüsün yarasalardan kaynaklandığını öne sürdü ve bu teori doğrulanmamış olmasına rağmen İsrail medyası, gece yaratıklarının gizemli ölümlerinin küresel hastalığın başlangıcı için bir ceza olarak gelebileceğini ileri sürdü.

Hikaye, 21 Mart'ta Adi Moskowitz adlı bir adamın büyük şehir parkı Gan Leumi Parkı'nın etrafında yürüdüğü ve çok sayıda ölü yarasa gördüğü zaman başladı. 

Cesetlerden bazıları çoktan ayrışmaya başlamışken, diğerleri tamamen taze görünüyordu. Dışa doğru, tüm yarasalar tamamen sağlıklı görünüyordu, yani, kan izleri, vücutta ülserler vb. yoktu. Moskowitz, yarasaların kaderini bulmak için birkaç fotoğraf ekleyerek bir sosyal ağda bir yayın yayınlamaya karar verdi. Sorun sadece çok sayıda insanın değil, aynı zamanda medyanın, özellikle de gazetelerin dikkatini çekti.


Yarasaların İsrail'in başka yerlerinde ölmekte olduğu bulundu. İnsanlar olayların dünyanın yaklaşan sonuyla bağlantılı olduğundan korkuyorlar. Haham Abraham Arie Trugman'a göre insanlar doğru yönde düşünüyorlar. Doğa artık insan etkilerini tolere edemez.

İsrail'de fiziksel travma belirtisi olmayan ölü yarasa sürüleri tespit edildi ve gün sonu alameti hakkında sorular ve korkular ortaya çıktı.

İsrail şehri Ramat Gan'daki Gan Leumi Parkında yatan ölü yaratıkların fotoğrafları ilk olarak gizemli fenomenin açıklanmasını isteyen Adi Moskowitz tarafından Facebook'ta paylaşıldı . Yarasalar arasındaki ölüm hakkında vebadan şüphelenen ve hatta insanlığın sonu hakkında İncil'deki bir kehanete bağlayan Breaking Israel News'e göre, komşu şehirlerdeki diğer kullanıcılar tarafından benzer fotoğraflar ve videolar yayınlandı.

Breaking Israel News web sitesi tarafından gizemli gelişmeyi açıklamak için kullanılan (Sefenya) Zephaniah 1: 3 bölümünü yayınladı. (1 Başkaldıran, yozlaşan, acımasız kentin vay haline! 2 Söz dinlemedi, ders almadı, RAB'be güvenmedi, Tanrısı'na sığınmadı. 3 Yöneticileri kükreyen aslanlar, Önderleri akşam gezen aç kurtlar gibi, Sabaha bir şey bırakmazlar. 6 RAB diyor ki, “Ulusları yok ettim, Kalelerini yıktım, sokaklarını harap ettim. O sokaklardan geçen kimse yok artık. Kentleri viraneye döndü Eser kalmadı insandan. 8 Bu yüzden, “Bekleyin de görün” diyor RAB, “Ulusları yargılayacağım günü bekleyin. Ulusları toplamaya, Krallıkları bir araya getirmeye, azabımı, kızgın öfkemi üzerlerine dökmeye karar verdim. çünkü kıskançlığımın ateşi bütün dünyayı yiyip bitirecek.)


Birçok sosyal medya kullanıcısı ve uzmanı, bunun nedeninin olağandışı soğuk hafta sonları veya yakın zamanda 5G teknolojileri kurmuş olabileceğini öne sürdü, ancak bu teoriler doğrulanmamış kaldı.

Bir süredir yarasaların, şimdiye kadar 25.000'den fazla insanın hayatını almış olan devam eden koronavirüs pandemisinin bir nedeni olduğu tahmin ediliyor. Bu , yarasalarda dolaşan virüsün insan salgını sırasında görülenlerden hala çok farklı olduğunu savunan bilim adamları tarafından doğrulanmamış olsa da , bazı inananlar yarasalar arasındaki ölüm vebalarının bakmak için Tanrı'dan bir ceza olarak gelebileceğini önerdiler.

Kaynak:dunyabulteni.net




HABERLER