Resimlere Tıklayarak Kitap Satın Alabilirsiniz

Reklam Görüntülerine Tıklayarak Kitap Siparişi Verebilirsiniz

YAZARLAR

Uyarı! Yapmış olduğunuz yorumlar incelendikten sonra onaylanacaktır onaylandıktan sonra gözükecektir


Gelecek Partisi ile DEVA Partisi arasında sert tartışma

DEVA Partisi'nin İstanbul İl Başkanı Erhan Erol, yaptığı konuşmada göçmenlerin sorumlusu olarak eski Başbakan, Dışişleri Bakanı ve Gelecek Partisi’nin Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nu gösterdi.

DEVA Partisi'nin İstanbul İl Başkanı Erhan Erol, yaptığı konuşmada göçmenlerin sorumlusu olarak eski Başbakan, Dışişleri Bakanı ve Gelecek Partisi’nin Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nu gösterdi.

Erol şu ifadeleri kullandı:

“Sağolsun Ahmet Hoca, bir bağırıp çağırmaya başladı. Daha evvel Cuma namazını Şam'da Emevi Camisi'nde kılacağız dedi. Başımıza öyle işler açtı ki... Bu memleketteki 6 milyon mültecinin, sığınmacının sebebi odur. Sanki memlekette cami yok. Şam'da Cuma'ya gideceğiz."

Gelecek Partisi Genel Başkanı Selçuk Özdağ, ‘Emevi Camii’nde namaz’ ifadesinin Davutoğlu’na değil, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ ait olduğunu söyledi.

Özdağ, Erdoğan’ın o konuşmayı yaptığı sırada DEVA Partisi İl Başkanı Erhan Erol’un da salonda olduğunu ve Erdoğan’ı alkışladığını belirtti.

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin ise, Erol'a verdiği yanıtta şunları kaydetti:

"Dakika bir gol bir Sn. Erhan Erol... Google’layarak “Emevi Camii sözünün Ahmet Davutoğlu’na ait olmadığını” iki saniyede öğrenebilirdiniz. Genç bir danışman ile çalışmanızı tavsiye ediyorum."


HABERLER