Resimlere Tıklayarak Kitap Satın Alabilirsiniz

Reklam Görüntülerine Tıklayarak Kitap Siparişi Verebilirsiniz

YAZARLAR

Uyarı! Yapmış olduğunuz yorumlar incelendikten sonra onaylanacaktır onaylandıktan sonra gözükecektir


Devlet Bahçeli'den twitter kararı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 30 gün sonra Twitter'dan paylaşım yaptı.

“Sosyal medya taşınması imkânsız ağır bir güvenlik sorunu haline gelmiştir” diyerek bir ay önce sosyal medya kullanmayı bıraktığını ve bu konuda bir yasal düzenleme yapılmadan da geri dönmeyeceğini açıklayan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli sosyal medyaya geri döndü.

Dün gece oynanan ve Fatih Karagümrük’ün kazandığı Süper Lig’e yükselme maçı nedeniyle bu takımı tebrik eden Bahçeli Twitter’dan paylaştığı ilk mesajında, “Zafer ayında zaferle Süper Lige yükselen Fatih Karagümrük Spor’a başarılar diliyorum. Başta kulüp başkanı Süleyman Hurma olmak üzere, teknik heyeti, futbolcuları ve yiğit Karagümrük taraftarlarını tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

MHP Genel Başkanı, böylece TBMM’de geçtiğimiz günlerde kabul edilen ve ‘sansür yasası’ olarak değerlendirilen sosyal medya düzenlemesinin ardından ilk paylaşımını yapmış oldu.

Bahçeli’nin sosyal medyada 1 Temmuz günü yaptığı son paylaşımda, “Sosyal medyada yaşanan dehşet verici ve şiddet dolu kirlenme nihayete ermeden bir daha ne Twitter hesabımı kullanacağım ne de Facebook paylaşımı yapacağım. Bu konuda TBMM’de gündeme gelecek her muhterem ve müstesna kanun teklifine de sonuna kadar destek vereceğim” demişti.


Haber Kaynak : İslami Analiz


Anahtar Kelimeler: Devlet Bahçeli' twitter kararı

HABERLER