Reklam Görüntülerine Tıklayarak Kitap Siparişi Verebilirsiniz

Cübbeli Perinçek'in kanalında konuştu: Tele1 ve Halk TV sözleri

Cübbeli Ahmet adıyla bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Doğu Perinçek'in kanalı olan Ulusal Kanal'da konuştu. Cübbeli Ahmet, Tele1 ve Halk TV'ye niye çıkmadığını açıkladı.

Cübbeli Ahmet adıyla bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Doğu Perinçek'in kanalı olan Ulusal Kanal'da konuştu. Cübbeli Ahmet, Tele1 ve Halk TV'ye niye çıkmadığını açıkladı.

Cübbeli Ahmet adıyla bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Doğu Perinçek'in kanalı olan Ulusal Kanal'da yayınlanan Ulusal Özel programına katıldı. Cübbeli Ahmet yayında "çizgisi olduğunu" belirterek her kanala çıkmadığını söyleyerek Tele1 ve Halk TV açıklamasında bulundu.

"Tele1'den çağırıyorlar, Halk TV'de çağırıyorlar... Evvelce defa çağrıldım. Ben de diyorum ki; ben size gelirdim." diye konuşan Cübbeli Ahmet, "Yok solcusunuz, muhalifsiniz fark etmez. Ben nerede konuştuğuma değil ne konuştuğuma bakarım. Her yerde doğruyu konuşmakla mükellefim ama konuştuğumuz yerin önemi nedir: HDP'den uzak olması ve HDP milletvekili, sözcüleri filan muhatap alarak veya telefonla bile bağlansalar... Ben bunları terörle iltisaklı itikat ettiğim için. Program mesele değil, siz bunları meşrulaştırıyorsunuz, kanallarınızda bunları meşrulaştırdığınız sürece ben gelmem" ifadelerini kullandı.

Kendisinin katıldığı yayınlarda "reyting" olduğunu ifade eden Cübbeli Ahmet, "Size de reyting olsun. Para da istemiyorum. Bugüne kadar kimseden almadım. Habertürk'e bile HDP hassasiyeti ile "biz çıkartmayız" dediler öyle çıkıyorum." diye konuştu.Uyarı! Yapmış olduğunuz yorumlar incelendikten sonra onaylanacaktır onaylandıktan sonra gözükecektir


YAZARLAR

Resimlere Tıklayarak Kitap Satın Alabilirsiniz

HABERLER