Resimlere Tıklayarak Kitap Satın Alabilirsiniz

Reklam Görüntülerine Tıklayarak Kitap Siparişi Verebilirsiniz

YAZARLAR

Uyarı! Yapmış olduğunuz yorumlar incelendikten sonra onaylanacaktır onaylandıktan sonra gözükecektir


Canlı yayında sert tartışma! Perinçek ile Atıcı arasında çiçek kavgası

HaberTürk ekranlarında yayınlanan Enine Boyuna programına konuk olan Doğu Perinçek ve Aytuğ Atıcı arasında çıkan çiçek tartışması geceye damgasını vurdu.

HaberTürk ekranlarında Hülya Hökenek İncedursun'un sunduğu Enine Boyuna programına Doğu Perinçek, Aytuğ Atıcı, Mehmet Şahin, Ümit Dikbayır ve Metin Özkan konuk oldu.

Önceki programlarda da sık sık tartışan CHP'li  Aytuğ Atıcı ve Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek arasında çiçek kavgası çıktı.

ATICI:KATİLLERE ÇİÇEK VERDİNİZ

Aytuğ Atıcı, Doğu Perinçek'e hitaben, " HDP'ye oy veren seçmen istikrarlı şekilde oyunu veriyor, CHP'ye oy veren seçmen de istikrarlı şekilde oyunu veriyor. Örneğin Doğu Perinçek gibi Mehmetçiğe kurşun sıkan bir insana gidip gül vermiyor. Beka vadisinde Apo'ya gül verip, arkasından bunları konuşmanız biraz komik kaçıyor. Bebek katiline gül veriyorsunuz. Katillere çiçek verdiniz." değerlendirmesinde bulundu.

PERİNÇEK: ÇOK DOĞRU YAPTIM

Bu sözlere cevap veren Perinçek ise Atıcı'ya, "Yalan söylüyorsun, kimseye çiçek vermedim. Yaptığım görüşme PKK'nın silah bırakmasına yöneliktir. Ben kimseye gül vermedim.Yalan söylüyorsun. Çok doğru yaptım." diyerek kendini savundu.

 

Ayrıca Perinçek, terörist başı Öcalan ile yaptığı görüşmenin PKK'ya ağır darbe vurduğunu belirtti.


Haber Kaynak : Milli Gazete


HABERLER