Resimlere Tıklayarak Kitap Satın Alabilirsiniz

Reklam Görüntülerine Tıklayarak Kitap Siparişi Verebilirsiniz

YAZARLAR

Uyarı! Yapmış olduğunuz yorumlar incelendikten sonra onaylanacaktır onaylandıktan sonra gözükecektir


Bütün Dünya İsrail'i Tanısa da, Pakistan Asla Tanımayacak

Pakistan Başbakanı İmran Han, BAE'den sonra Bahreyn'in de Siyonist rejimle ilişkilerini normalleşmesine tepki olarak Kanal 92 adlı Pakistan televizyon kanalına konuya dair bir röportaj verdi.

Pakistan Başbakanı İmran Han, BAE'den sonra Bahreyn'in de Siyonist rejimle ilişkilerini normalleşmesine tepki olarak Kanal 92 adlı Pakistan televizyon kanalına verdiği röportajda, "Bütün dünya İsrail'i tanısa da, İslamabad asla tanımayacak ve Filistin halkının isteklerine aykırı bir karar vermeyecektir." açıklamasında bulundu. 

Pakistan Başbakanı, "Filistin'i desteklemek ve bu ülkenin kurtuluşu uğrundaki temel ilkelerimizden ödün vermeyeceğiz, Pakistan'ın kurucusu Muhammed Ali'nin geride bıraktığı ilkelere dayanarak Filistinlileri destekleyeceğiz ve bu Pakistan'ın kalıcı konumu olacaktır" dedi.

İmran Han, "Filistin sorununa adil bir çözüm uygulanana kadar Siyonist rejimin tanınması reddedilecektir. Filistin'deki ana taraflar kabul etmediği sürece, Siyonistlerle uzlaşmayı biz nasıl kabul edebiliriz?" ifadelerini kullandı. 


Haber Kaynak : Her Taraf


HABERLER