Resimlere Tıklayarak Kitap Satın Alabilirsiniz

Reklam Görüntülerine Tıklayarak Kitap Siparişi Verebilirsiniz

YAZARLAR

Uyarı! Yapmış olduğunuz yorumlar incelendikten sonra onaylanacaktır onaylandıktan sonra gözükecektir


Burhan Kuzu'ya veda! Erdoğan'da katıldı

Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden AK Parti kurucu isimlerinden, eski milletvekili Burhan Kuzu'nun cenazesi, Fatih Camisi'nde düzenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı.

Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden AK Parti kurucu isimlerinden, eski milletvekili Burhan Kuzu'nun cenazesi, Fatih Camisi'nde düzenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı. Törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katıldı.

İstanbul'da özel bir hastanenin yoğun bakım servisinde bir süredir koronavirüs tedavisi gören 22, 23, 24 ve 26. Dönem Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Eski Başkanı Burhan Kuzu, dün vefat etmişti.

65 yaşındaki Kuzu için saat 12.00'de Fatih Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Kuzu'nun Türk bayrağına sarılı tabutu camiye getirildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı kısa konuşma sonrasında cenaze töreni sonlandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Burhan Kuzu kardeşimizi ebedi yolculuğuna uğurluyoruz, şu an burada saf tutmuş bulunan bütün müslümanlar için geçerli olan bir hüküm 'her nefis ölümü tadacaktır' bu hükme herkes uyacak. Son İzmir'de yaşanan hadise ortada, bakın 80'e yakın vefat var ve 1000'e yakın yaralı var ve bunların hiçbirisinin böyle bir akıbetle imtihan olacakları belki de akıllarından geçmiyordu ama işte geldi ve yakaladı. Rabbim bizlere iman,kuran üzere ölmeyi nasip etsin." dedi.
Anahtar Kelimeler: Burhan ' ! Erdoğan' katıldı