Resimlere Tıklayarak Kitap Satın Alabilirsiniz

Reklam Görüntülerine Tıklayarak Kitap Siparişi Verebilirsiniz

YAZARLAR

Uyarı! Yapmış olduğunuz yorumlar incelendikten sonra onaylanacaktır onaylandıktan sonra gözükecektir


Altın talep patlaması yaşıyor! İşte

Altın fiyatlarındaki durağanlık devam ediyor. Çeyrek altın ve gram altında talep patlaması yaşanıyor. Altın satışları son ayların en yüksek seviyesine çıktı. İşte 26 Kasım güncel altın fiyatları...

Altın fiyatları durağanlığını sürdürüyor. Dolardaki yükselişe rağmen yerinde sayan gram altın 463 lira bandında kaldı. Altının ons fiyatındaki düşüşle birlikte yukarı yönlü hareketi sınırlı kalan altın fiyatları 463 lira bandındaki pozisyonunu koruyor. Merkez Bankası'nın bugün açıkladığı swap kararının ardından piyasalarda bir değişiklik olmadı. Dolar kuru ve altın fiyatları yatay seyretti.

26 KASIM ALTIN FİYATLARI

ONS ALTIN 1812 DOLAR
GRAM ALTIN 463 LİRA
ÇEYREK ALTIN 765 LİRA
22 AYAR BİLEZİK 424 LİRA
CUMHURİYET ALTINI 3 BİN 118 LİRA
14 AYAR ALTIN 270 LİRA

ALTINDA HEDEF ARALIK AYI

Piyasalarda altın fiyatları yukarıdaki tabloda olduğu gibi yatay seyrederken, altının ons fiyatındaki durağanlık gözlerden kaçmadı, altının ons fiyatlarında yükseliş bekleyen uzmanlar aralık ayını işaret ediyor. Altında piyasaların beklentisi de kısa vadede yukarı yönlü olarak biliniyor. Öte yandan son 2 haftada altına olan talep patladı. Fiziki altın satışları altındaki düşüşle birlikte arttı. Bazı kuyumcular gram altın ve çeyrek altın yetiştirmekte zorlanıyor.


Haber Kaynak : Milli Gazete


Anahtar Kelimeler: Altın talep patlaması yaşıyor!

HABERLER